Oszczędzaj na rachunkach

Oszczędność nawet do 50%

Być może trudno w to uwierzyć, ale spora liczba domów w Polsce nadal jest nieocieplona lub ocieplona niedostatecznie. W tych domach zapotrzebowanie na energię cieplną jest znacznie większe niż w domach z jakąkolwiek warstwą termoizolacji, a rachunki za ogrzewanie są o wiele wyższe niż mogłyby być. Rozwiązaniem problemu może być montaż lub modernizacja ocieplenia przy użyciu innowacyjnych technologii.

Pianka PUR jest jednym z najnowocześniejszych systemów termoizolacji dostępnych na rynku. Znakomicie sprawdza się zarówno przy ocieplaniu nowych budynków, jak i przy docieplaniu już istniejących. Ta metoda jest nieco kosztowniejsza od tradycyjnych technologii, ale zdecydowanie przewyższa je skutecznością. Można ją zastosować na każdej powierzchni, a poprzez natryskową metodę aplikacji dociera nawet do najmniejszych szczelin.

Piana poliuretanowa jest bardzo trwała i odporna na uszkodzenia. Swoje właściwości izolacyjne zachowuje nawet przez kilkadziesiąt lat i nie wymaga żadnych poprawek. Koszt ocieplenia przy użyciu pianki PUR zwraca się już po kilku latach użytkowania, a rachunki za ogrzewanie mogą obniżyć się nawet o 30% – 50%.

Stopień oszczędności zależy oczywiście od kilku różnych czynników. Znaczenie może mieć grubość warstwy izolacji, elementy konstrukcji, wcześniejsza wydolność energetyczna ocieplanego budynku czy też inne indywidualne uwarunkowania. Niezaprzeczalnym faktem jest jednak to, że przeliczając koszty i biorąc pod uwagę wieloletnie użytkowanie domu izolacja pianą PUR staje się bardzo opłacalną inwestycją.

Warto dodać, że oszczędności z zastosowania izolacji termicznej przy użyciu piany poliuretanowej nie są jedyną korzyścią, jaką daje to rozwiązanie. Pianka PUR jest odporna na działanie wilgoci, chroni przed powstawaniem pleśni i grzybów, a dodatkowo wzmacnia konstrukcję domu i wygłusza pomieszczenia tworząc ochronną barierę. Zachowuje przy tym całkowitą neutralność dla zdrowia ludzi.

Firma DSH Izolacje od lat specjalizuje się w ocieplaniu domów i innych budynków. Idziemy z duchem czasu, więc stale dostosowujemy naszą ofertę do nowoczesnych rozwiązań spotykanych na rynku. Ocieplanie pianką poliuretanową PUR to rozwiązanie, które ogromnie zyskuje na popularności. Wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem optymalnego rozwiązania w zakresie izolacji z czystym sumieniem polecamy ocieplanie natryskowe. Zachęcamy do kontaktu – porozmawiamy o Twoich potrzebach, przygotujemy ofertę oraz bezpłatną wycenę. Z przyjemnością omówimy wszystkie kwestie dotyczące ocieplenia Twojego domu, budynku gospodarczego, czy przemysłowego.

Zadzwoń do nas.