Ocieplanie pianką i izolacja natryskowa w Mielcu

Izolacje natryskowe pianą poliuretanową to powszechnie wybierana metoda ocieplania mieszkań i domów. Ten nowoczesny system pozwala nanosić materiał izolacyjny na dowolną powierzchnię. Proces opiera się na natrysku tzw. pianki PUR, która dostosowuje się do krzywizn i w niezwykle precyzyjny sposób wypełnia każdą lukę. Nasz zespół stawia na ten materiał, bo wie, że zapewni długotrwałe ocieplenie oraz przyczyni się do poprawy komfortu klientów w ich własnych domach.

Ocieplanie pianką – Mielec

Izolacje wykonywane za pomocą pianki poliuretanowej zyskały popularność kilka lat temu. Od tamtej pory cieszą się dużym zainteresowaniem, co spowodowane jest wysoką skuteczności tego rozwiązania. To właśnie ten rodzaj pianek zapewnia najlepsze ocieplenie. Optymalna termika gwarantuje oszczędność energii i pełen komfort. Decydując się na izolację piankową, zyskujesz pewność, że Twój dom będzie odpowiednio zabezpieczony przed działaniem zarówno skrajnie wysokich, jak i niskich temperatur. A odpowiednie ocieplenie to w końcu jedna z głównych przyczyn warunkujących poczucie bezpieczeństwa i przytulności w domu.

 

Izolacja natryskowa, Mielec – zastosowanie piany PUR

Piana PUR jest polimerem, czyli materiałem złożonym z dwóch surowców – izocyjanianu i poliolu, które pozyskiwane są z ropy naftowej. Powstaje na miejscu natrysku za pomocą nowoczesnych agregatów, w których w odpowiednich warunkach temperaturowych dochodzi do syntezy między niezbędnymi w tym procesie składnikami. Wytworzony produkt jest gotowy do aplikacji bezpośrednio przy użyciu pistoletu natryskowego. Nałożona pianka zwiększa swoją objętość, dzięki czemu preparat dostosowuje się formą nawet do najbardziej wymagających powierzchni.

 

Ocieplanie pianką w Mielcu – gwarancja komfortu

Izolacja natryskowa w Mielcu wykonana przez nasz zespół z DSH Izolacje to gwarancja najwyższej jakości. Wiemy, że wieloletnie doświadczenie, nowoczesna technologia, a także znajomość potrzeb konsumenta pozwolą nam sprostać także Twoim oczekiwaniom. Decydując się na ocieplenie, przyczyniasz się do spowolnienia procesu eksploatacji źródeł ciepła, których proces spalania w znakomitej większości jest szkodliwy dla środowiska. Ocieplanie pianką za sprawą DSH Izolacje stanowi dobrą inwestycję nie tylko dla Twojego domu, ale i planety. Poprawnie wykonane ocieplenie jest w stanie zaoszczędzić nawet do 50% kosztów przeznaczonych na zakup materiałów opałowych. Bezpłatna wycena, a także rzetelna opinia klientów z różnych miast w Polsce, utwierdzi Cię w przekonaniu, że współpraca z DSH Izolacje to dobra decyzja.

Firma DSH Izolacje od lat specjalizuje się w ocieplaniu domów i innych budynków. Idziemy z duchem czasu, więc stale dostosowujemy naszą ofertę do nowoczesnych rozwiązań spotykanych na rynku. Ocieplanie pianką poliuretanową PUR to rozwiązanie, które ogromnie zyskuje na popularności. Wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem optymalnego rozwiązania w zakresie izolacji z czystym sumieniem polecamy ocieplanie natryskowe. Zachęcamy do kontaktu – porozmawiamy o Twoich potrzebach, przygotujemy ofertę oraz bezpłatną wycenę. Z przyjemnością omówimy wszystkie kwestie dotyczące ocieplenia Twojego domu, budynku gospodarczego, czy przemysłowego.

Zadzwoń do nas.