Ocieplanie natryskowe pianą PUR – podkarpacie

Jeszcze kilkanaście lat temu najczęściej stosowanym materiałem ociepleniowym był wszystkim znany styropian. Nieco rzadziej występowała również wełna mineralna, która miała nieco mniejsze grono zwolenników. Po jakimś czasie na rynku pojawiło się nowe rozwiązanie – pianka poliuretanowa. Mimo początkowych głosów sceptycznych wynikających z braku dostatecznej wiedzy, dziś izolacja pianą PUR jest chętnie wybierana przez wielu klientów. Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu izolacji natryskowej w województwie podkarpackim i części województwa małopolskiego.

 

Ocieplanie pianką – podkarpacie i okolice

Od wielu lat wykonujemy profesjonalne izolacje natryskowe. Działamy głównie w województwie podkarpackim. Jesteśmy certyfikowanym wykonawcą termomodernizacji z wykorzystaniem piany PUR. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego możesz mieć pewność, że zrealizujemy wszystko zgodnie z Twoimi potrzebami i wymaganiami. Pracujemy z użyciem wysokiej jakości sprzętu i materiałów firmy GRACO, co jest gwarancją, że wykonana przez nas izolacja będzie trwała i skuteczna.

 

Największe zalety termomodernizacji natryskowej

Po pierwsze – dokładność. Dzięki charakterystyce pianki możemy dotrzeć z nią w każde, nawet najtrudniej dostępne miejsce. Po wykonaniu natrysku, piana bardzo szybko zwiększa swoją objętość (nawet 50-krotnie) szczelnie wypełniając każdą przestrzeń. Jest to duża zaleta w porównaniu z wełną czy styropianem, których nie możemy umieścić w każdej szczelinie, przez co mogą powstawać mostki cieplne.
Kolejną kwestią jest szybkość wykonania izolacji za pomocą pianki. Przy użyciu konwencjonalnych metod trzeba zadbać o mnóstwo szczegółów, co wydłuża czas pracy nawet do kilku dni. Ponadto, istnieje duże ryzyko powstania błędów, przez co izolacja będzie mniej skuteczna. Użycie pianki nie tylko niweluje to ryzyko, ale także skraca czas potrzebny do wykonania pełnej izolacji.
Ważnym atutem jest odporność na wilgoć. Dla przykładu – wełna nie radzi sobie z nią zbyt dobrze, przez co po czasie mogą zacząć pojawiać się grzyby i pleśń. W przypadku pianki problem ten nie występuje.

Skuteczna izolacja jest bardzo ważna zarówno latem, kiedy doskwierają nam upały, jak i zimą, kiedy siarczysty mróz daje się we znaki. Zastosowanie pianki pozwala na utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz domu przez cały rok.

Firma DSH Izolacje od lat specjalizuje się w ocieplaniu domów i innych budynków. Idziemy z duchem czasu, więc stale dostosowujemy naszą ofertę do nowoczesnych rozwiązań spotykanych na rynku. Ocieplanie pianką poliuretanową PUR to rozwiązanie, które ogromnie zyskuje na popularności. Wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem optymalnego rozwiązania w zakresie izolacji z czystym sumieniem polecamy ocieplanie natryskowe. Zachęcamy do kontaktu – porozmawiamy o Twoich potrzebach, przygotujemy ofertę oraz bezpłatną wycenę. Z przyjemnością omówimy wszystkie kwestie dotyczące ocieplenia Twojego domu, budynku gospodarczego, czy przemysłowego.

Zadzwoń do nas.