Ocieplanie i izolacje pianką poliuretanową (PUR) w Rzeszowie

 

 

Izolacje natryskowe na budynkach

 

Każdy, kto zdecydował się na budowę swojego wymarzonego domu, musi stanąć w końcu przed wyzwaniem, jakim jest jego ocieplenie. Z reguły bywa tak, że na ocieplanie decydujemy się już na wczesnym etapie budowy. Wówczas do termoizolacji wykorzystuje się głównie styropian. Umieszcza się go zarówno na ścianach, jak i wewnątrz posadzek. Może się jednak okazać, że ocieplenie styropianem było niewystarczające. Wówczas warto poważniej zainteresować się możliwościami,. Jakie daje izolacja natryskowa. Rzeszów to miasto, gdzie często słyszy się o tej metodzie. Wykorzystuje się w niej ocieplenie pianką. Rzeszów to jednak tylko przykład – w innych miastach również stosuje się często takie rozwiązania.

 

Interesują Cię izolacje natryskowe? Rzeszów już wybrał dobre rozwiązanie!

 

W rozwiązaniach tego typu wykorzystuje się piankę o strukturze otwartokomórkowej lub zamkniętokomórkowej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ociepleniu pianką poliuretanową – Rzeszów to miasto, w którym działa nasza firma. Z wszelkimi pytaniami możesz zgłosić się do nas. Wykonujemy natryski z pianki zarówno na ścianach jak i na wewnętrznych stronach dachów. Pianka PUR przejawia wysoki współczynnik adhezji. Oznacza to, że doskonale przylega do najróżniejszych powierzchni. Nasza firma do ocieplania pianką w Rzeszowie i okolicach wykorzystuje najnowocześniejsze technologie. Dzięki temu cały proces przebiega szybko i bez żadnych komplikacji.

 

Styropian, wełna czy może piana PUR? Rzeszów – najlepsza oferta

 

Używana przez nas pianka otwartokomórkowa to materiał, który wyróżnia się przede wszystkim tym, że skutecznie przepuszcza parę wodną. Dzięki tej zdolności w dużym stopniu redukowane jest zagrożenie występowania mostków termicznych. Te natomiast są w stanie stwarzać idealne środowisko do rozwoju pleśni i grzybów. Do nakładania izolacji wykorzystuje się urządzenia zwane agregatami. Pianka używana do ocieplania nie jest przywożona w całości na miejsce pracy. Powstaje ona z dwóch składników i ich łączenie odbywa się bezpośrednio przed samym nałożeniem pianki. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że pianka reaguje z tlenem i w związku z tym szybko zwiększa swoją objętość.

 

Zainteresowało Cię ocieplanie pianką PUR? Rzeszów – tu nas znajdziesz!

 

Jesteśmy firmą, która codziennie tworzy termoizolacje w oparciu o materiał, jakim jest pianka PUR. Rzeszów to miasto, w którym działamy. Nasz zakres usług nie ogranicza się jednak do tego miasta – mamy za sobą wiele zrealizowanych zleceń w wielu miejscach w  Polsce. Już dziś możesz skontaktować się z nami i umówić na najbliższy wolny termin. Dokładamy wszelkich starań, żeby każdy nasz klient był zadowolony ze współpracy z nami. 

Zadzwoń do nas