Izolacja pianą poliuretanową w Rzeszowie

Izolacje natryskowe na budynkach

Każdy kto zdecydował się na budowę swojego wymarzonego domu, staje w końcu przed wyzwaniem, jakim jest jego ocieplenie. Z reguły bywa tak, że na ocieplanie decydujemy się już na wczesnym etapie budowy. Wówczas do termoizolacji wykorzystuje się głównie styropian. Umieszcza się go zarówno na ścianach, jak i wewnątrz posadzek. Może się jednak okazać, że ocieplenie styropianem było niewystarczające. Wówczas warto poważniej zainteresować się możliwościami jakie daje izolacja natryskowa. Rzeszów to miasto, gdzie jako DSH Izolacje często wykonujemy termoizolację z wykorzystaniem urządzeń natryskowych.

 

Jaką pianę PUR wybrać?

Podczas wykonywania termoizolacji natryskowej wykorzystuje się piankę o strukturze otwartokomórkowej lub zamkniętokomórkowej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ociepleniu pianką poliuretanową, skontaktuj się z nami. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania. Wykonujemy natryski z pianki zarówno na posadzkach, czy ścianach jak i na wewnętrznych stronach dachów. Pianka PUR przejawia wysoki współczynnik adhezji. Oznacza to, że doskonale przylega do najróżniejszych powierzchni. Nasza firma do ocieplania pianką w Rzeszowie i okolicach wykorzystuje najnowocześniejsze technologie. Dzięki temu cały proces przebiega szybko i bez żadnych komplikacji.

 

Ocieplanie pianą PUR w praktyce

Do nałożenia warstwy termoizolacji wykorzystuje się urządzenia zwane agregatami. Pianka używana do ocieplania nie jest przywożona jako gotowy produkt na miejsce pracy. Powstaje ona z dwóch składników, których łączenie odbywa się bezpośrednio przed samą aplikacją pianki dzięki wspomnianym agregatom. Przy użyciu specjalnych pistoletów warstwa sprężonej piany nakładana jest na powierzchnię, a już po kilku sekundach (po wejściu w reakcję z tlenem) wielokrotnie zwiększa swoją objętość tworząc jednorodną powierzchnię o doskonałych wynikach szczelności izolacyjnej.

Firma DSH Izolacje od lat specjalizuje się w ocieplaniu domów i innych budynków. Idziemy z duchem czasu, więc stale dostosowujemy naszą ofertę do nowoczesnych rozwiązań spotykanych na rynku. Ocieplanie pianką poliuretanową PUR to rozwiązanie, które ogromnie zyskuje na popularności. Wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem optymalnego rozwiązania w zakresie izolacji z czystym sumieniem polecamy ocieplanie natryskowe. Zachęcamy do kontaktu – porozmawiamy o Twoich potrzebach, przygotujemy ofertę oraz bezpłatną wycenę. Z przyjemnością omówimy wszystkie kwestie dotyczące ocieplenia Twojego domu, budynku gospodarczego, czy przemysłowego.

Zadzwoń do nas.