Termomodernizacja domów w Mielcu

 W swoim domu każdy z nas pragnie czuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo. Ogromny wpływ ma na to między innymi temperatura. W ciepłych pomieszczeniach dużo łatwiej można wytworzyć przytulny klimat, który doceniamy zwłaszcza jesienią, zimą i wczesną wiosną. Jak o to zadbać? Nieocenione okaże się zapewnienie swojej nieruchomości dodatkowej warstwy izolacyjnej, która będzie zapobiegała ucieczce ciepła z budynku. Jeżeli to właśnie Mielec jest miastem, w którym postanowiłeś zbudować swój dom – ocieplenie natryskowe wykonywane przez naszą firmę będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

 

Ocieplanie domów Mielec – Ocieplanie natryskowe pianą PUR – wysoki standard bez wyrzeczeń

Jeżeli ocieplisz dom mieszkalny to nie tylko znacznie łatwiej utrzymasz w nim pożądaną temperaturę, ale także sporo zaoszczędzisz. Jest to rozsądna inwestycja, która szybko się zwraca. Ciepło nie ulatuje z nieruchomości, a rachunki za ogrzewanie znacząco się dzięki temu zmniejszają. Co więcej, wykonywana przez nas izolacja sprawdzi się także latem. Zastanawiasz się jak to możliwe? Sekret tkwi w wysokiej jakości pianie poliuretanowej PUR, której właściwości zapobiegają nie tylko wychładzaniu się budynku, ale także nadmiernemu nagrzewaniu, o które nietrudno podczas gorących, letnich dni. Będziesz więc mógł cieszyć się rozwiązaniem, które pomoże Ci stworzyć optymalne warunki w Twoim domu przez cały rok. Co równie ważne termoizolacja natryskowa jest technologią w pełni bezpieczną dla zdrowia. Ocieplanie domów (Mielec) specjalną pianką nie wydziela toksyn ani niepożądanych zapachów. Używana przez nas piana do ocieplania budynków w Mielcu posiada udzielaną przez producenta, 25-letnią gwarancję zachowania swoich właściwości.

 

Ocieplanie domów — Mielec

Ocieplając budynek w Mielcu pianką poliuretanową PUR będziesz w stanie zaoszczędzić na rachunkach. Jest to możliwe przez dokładne pokrycie całej ściany przez piankę. Nie powstają dziury, przez które mogłyby przedostawać się wilgoć. Ocieplanie budynków (Mielec) zapobiega  również wydostawaniu się ciepła. Jeżeli mieszkasz w Mielcu i chcesz, aby Twoje rachunki za ogrzewanie były nawet kilkadziesiąt procent niższe, wybierz naszą firmę do ocieplania domów w Mielcu!

Piana PUR posiada jeszcze inne korzyści. Jest łatwa w montażu, wystarczy spryskać powierzchnię, a chwilę później pianka, po kontakcie z tlenem, znacznie zwiększy swoją objętość i wypełni każdą, nawet najmniejszą szczelinę. Piana poliuretanowa zapewnia również izolację akustyczną. Oznacza to, że do ocieplonego budynku tym materiałem będzie dostawało się mniej uciążliwych hałasów z zewnątrz.

 

Ocieplanie budynków — Mielec

Ze względu na swoją formę, piana PUR jest bardzo praktycznym materiałem. Jest to szczególnie przydatne w przypadku poddaszy, gdzie krokwie mają zwykle bardziej skomplikowane kształty. Ocieplanie budynków (Mielec) pianą jest bardzo wygodne, nie trzeba bowiem przycinać żadnych płyt, jak ma to miejsce w przypadku styropianu. Ktoś z Twoich bliskich zmaga się z alergią? Decydując się na pianę PUR, możesz mieć pewność, że wybierasz materiał niepylący, niewydzielający żadnych szkodliwych substancji ani zapachów. Dzięki temu zapewnisz bezpieczeństwo swojej rodzinie.

Piankę PUR znaleźć można w dwóch postaciach: otwartokomórkowej i zamkniętokomórkowej. Ta pierwsza jest świetnym rozwiązaniem do ocieplania  budynku od wewnątrz. Ze względu na niższą gęstość nie obciąża konstrukcji budynku, znacznie lepiej odprowadza również parę wodną. Służy też jako doskonały izolator akustyczny. Pianka zamkniętokomórkowa gęstsza, odznacza się przez to lepszymi warunkami termoizolacyjnymi. Ze względu na swoją wytrzymałość na trudne warunki atmosferyczne powinno się ją stosować do ocieplania zewnętrznych ścian budynku. Jeżeli jesteś mieszkańcem Mielna, zgłoś się do nas, a my wybierzemy odpowiedni rodzaj materiału i wykonamy ocieplenie Twojego domu. 

 

Ocieplanie budynków i  domów w Mielcu – Profesjonalne usługi dopasowane do potrzeb każdego klienta

Jeżeli chciałbyś skorzystać z usługi ocieplania domów metodą natryskową, Mielec należy do obszaru terytorialnego, na jakim ją świadczymy. Zdobyte przez lata funkcjonowania w branży doświadczenie sprawia, że zadania realizujemy szybko, sprawnie oraz przy zachowaniu najwyższych standardów. Do ocieplania domów w Mielcu korzystamy z materiałów i narzędzi odpowiedniej klasy. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, która podchodzi do swoich obowiązków w sposób rzetelny. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie ocieplania domów (Mielec) w ustalonym czasie, bez zbędnych komplikacji oraz utrudniania życia mieszkańcom ocieplanego budynku w Mielcu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie ma dwóch identycznych klientów, dlatego też możesz liczyć na indywidualne podejście, które pozwoli wypracować stosowne kompromisy i znaleźć dla Ciebie najlepsze możliwe rozwiązania. Jeżeli chciałbyś dokonać ocieplenia swojego budynku w Mielcu – serdecznie zapraszamy!

Firma DSH Izolacje od lat specjalizuje się w ocieplaniu domów i innych budynków. Idziemy z duchem czasu, więc stale dostosowujemy naszą ofertę do nowoczesnych rozwiązań spotykanych na rynku. Ocieplanie pianką poliuretanową PUR to rozwiązanie, które ogromnie zyskuje na popularności. Wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem optymalnego rozwiązania w zakresie izolacji z czystym sumieniem polecamy ocieplanie natryskowe. Zachęcamy do kontaktu – porozmawiamy o Twoich potrzebach, przygotujemy ofertę oraz bezpłatną wycenę. Z przyjemnością omówimy wszystkie kwestie dotyczące ocieplenia Twojego domu, budynku gospodarczego, czy przemysłowego.
Zadzwoń do nas.