DSH Izolacje

Ocieplenia natryskowe pianą PUR

Jesteśmy certyfikowanym wykonawcą izolacji natryskowych pianą PUR. Nasze umiejętności potwierdzone są certyfikatami z zakresu stosowania i aplikacji piany poliuretanowej przy użyciu profesjonalnych urządzeń.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego wyzwania zapewniamy rzetelną pracę, której nieodłącznym elementem jest wysoka jakość wykonywanych usług. Używana przez nas piana PUR objęta jest 25-letnią gwarancją zachowania swoich właściwości.

Do pracy używamy najlepszych dostępnych na rynku urządzeń dedykowanych termomodernizacji budynków – maszyn firmy GRACO.

Zobacz jak pracujemy

Certyfikaty DSH IZOLACJE

Kliknij i sprawdź nasze kompetencje

Zaświadczenie
Polychem Systems Sp. z o.o.

DSH Izolacje certyfikat

Potwierdzenie
Akademii Kubimex

DSH Izolacje certyfikat

Certyfikat
Autoryzowanego Wykonawcy

DSH Izolacje certyfikat

Jesteś zainteresowany?

OPINIE O DSH IZOLACJE

Jak oceniają nas klienci?

Firma DSH Izolacje ocieplała mi poddasze. Jakość wykonanej pracy jestem w stanie ocenić teraz – w zimie. Pomieszczeń ocieplonych pianą prawie nie trzeba ogrzewać. Izolacyjność cieplna jest super. Robota została wykonana szybko i dokładnie. Gorąco polecam!

Stanisław D.

★★★★★

Polecam firmę DSH Izolacje! Ocieplenie dachu w nowym domu, wykonanie wieszaków pod stelaż krzyżowy i dodatkowo izolacja ścian zbiorników przemysłowych. Sprawna ekipa, wszystko zabezpieczone, posprzątane, usługa wykonana bardzo profesjonalnie, w terminie i w atrakcyjnej cenie. Pan Dawid ma dużą wiedzę i rzeczowo odpowiada na każde pytanie związane ze swoją profesją.

Dawid G.

★★★★★

Bardzo solidna firma. Pracę wykonują starannie i terminowo. Właściciel wszystko nam przystępnie wytłumaczył i rozwiał wszystkie nasze wątpliwości. Jest fachowcem w każdym calu. Polecam wszystkim tę firmę.

Jan G.

★★★★★

Firma DSH Izolacje wykonała u mnie ocieplenie w garażu. Bardzo szybko i profesjonalnie. Szczerze polecam!

Aneta S.

★★★★★

W poniedziałek 3 uroczych panów zapianowało strop. Przyjechałam, otworzyłam chłopakom drzwi, podałam rękę i wróciłam do pracy. Po południu przyjechałam po obiór – piękne i solidnie. Kontakt z właścicielem firmy wspaniały. Będę polecała! Widzimy się przy ocieplaniu tarasu.

Katarzyna W.

★★★★★

Profesjonalne ocieplenie poddasza, świetny kontakt z wykonawcą, podpowie doradzi, oddzwania po nieodebranym połączeniu niezwłocznie, interesuje się klientem i wykonaną pracą. Jestem mega zadowolony z ocieplenia, polecam wszystkim!

Maciej P.

★★★★★

Zadzwoń do nas.