Wpis na blogu DSH Izolacje - ocieplenia natryskowe pianą PUR o oszczędzaniu rachunków

Jak oszczędzać na rachunkach?

Piana poliuretanowa jest bardzo trwała i odporna na uszkodzenia. Swoje właściwości izolacyjne zachowuje nawet przez kilkadziesiąt lat. Koszt ocieplenia przy użyciu pianki PUR zwraca się już po kilku latach użytkowania, a rachunki za ogrzewanie mogą obniżyć się nawet o 30% – 50%.

Urządzenia DSH Izolacje podczas termoizolacji natryskowej na podkapraciu

Ocieplanie pianą PUR – podkarpacie

Jeszcze kilkanaście lat temu najczęściej stosowanym materiałem ociepleniowym był styropian. Nieco rzadziej występowała również wełna mineralna, która miała nieco mniejsze grono zwolenników. Po jakimś czasie na rynku pojawiło się nowe rozwiązanie – pianka poliuretanowa.

Samochody DSH Izolacje podczas ocieplania natryskowego pianą PUR

Izolacja pianą poliuretanową w Rzeszowie

Każdy, kto zdecydował się na budowę wymarzonego domu, musi stanąć przed wyzwaniem, jakim jest ocieplenie. Z reguły bywa tak, że na ocieplanie decydujemy się już na wczesnym etapie budowy. Wówczas do termoizolacji wykorzystuje się głównie styropian. Czy to optymalne rozwiązanie?

Auto DSH Izolacje do ociepleń natryskowych pianą PUR w Krakowie

Ocieplenia natryskowe pianą PUR w Krakowie

Myślisz o ociepleniu swojego domu, ale nie masz pojęcia, jaki materiał wybrać? Wciąż rozważasz ocieplanie styropianem lub wełną mineralną? Musisz wiedzieć, że jest już dostępne inne tworzywo, które może okazać się o wiele lepsze – piana poliuretanowa (piana PUR).

Ocieplanie natryskowe domów w Mielcu

Termomodernizacja domów w Mielcu

W swoim domu każdy z nas pragnie czuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo. Ogromny wpływ ma na to między innymi temperatura. W ciepłych pomieszczeniach dużo łatwiej można wytworzyć przytulny klimat, który doceniamy zwłaszcza jesienią, zimą i wczesną wiosną. Jak o to zadbać?

Termomodernizacja pianą PUR poddasza w Rzeszowie

Poddasze w Rzeszowie ocieplone pianą PUR

Nie da się ukryć, że utrzymywanie ciepła w pomieszczeniach może mieć kluczowy wpływ na koszty prowadzenia domu. Jeśli w czasie zimy jest tak, że mnóstwo ciepłoty uchodzi poza budynek, to wówczas warto zastanowić się nad tym, czy aby na pewno ten obiekt jest właściwie ocieplony.

Ocieplanie natryskowe pianą PUR poddasza w Krakowie

Ocieplanie poddasza w Krakowie

Warto zadbać o ocieplenie górnych partii budynku, aby można było mieszkać oszczędniej. Poddasze w domach jedno- i wielorodzinnych powinno być ocieplone takim materiałem, który wyśmienicie poradzi sobie z zatrzymywaniem ciepła, np. pianą poliuretanową.

Wpis na blogu DSH Izolacje - ocieplenia natryskowe pianą PUR o termomodernizacji w Rzeszowie

Ocieplanie budynków w Rzeszowie

Trzeba przyznać, że dzięki właściwemu ociepleniu domów można bardzo dużo zyskać. Przede wszystkim chodzi o kwestie dotyczące ogrzewania. Jeśli dom nie posiada dobrej warstwy termoizolacyjnej, to nie należy oczekiwać, że będziemy płacić niskie rachunki za ocieplenie.

Wpis na blogu DSH Izolacje - ocieplenia natryskowe pianą PUR o mediach społecznościowych

DSH Izolacje w mediach społecznościowych

Firma DSH Izolacje działa również w mediach społecznościowych. Jeśli interesują Cię informacje na temat produktów i usług związanych z technologiami termomodernizacji, serdecznie zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku i zaobserwowania konta na Instagramie.

Zadzwoń do nas.