BLOG

SocialMediaDSH

Oszczędzaj na rachunkach

 

Być może trudno w to uwierzyć, ale spora liczba domów w Polsce nadal jest nieocieplona lub ocieplona niedostatecznie. W tych domach zapotrzebowanie na energię cieplną jest znacznie większe niż w domach ocieplonych, a rachunki za ogrzewanie są o wiele wyższe niż mogłyby być. Rozwiązaniem problemu może być montaż lub modernizacja ocieplenia przy użyciu innowacyjnych technologii.

Pianka PUR jest jednym z najnowocześniejszych systemów termoizolacji, jaki obecnie oferuje rynek. Znakomicie sprawdza się zarówno przy ocieplaniu nowych budynków, jak i przy docieplaniu już istniejących. Ta metoda jest droższa od tradycyjnych technologii, ale zdecydowanie przewyższa je skutecznością. Można ją zastosować na każdej powierzchni, a poprzez natryskową metodę aplikacji dociera do najmniejszych szczelin.

Piana poliuretanowa jest bardzo trwała i odporna na uszkodzenia. Swoje właściwości izolacyjne zachowuje nawet przez kilkadziesiąt lat i nie wymaga żadnych poprawek. Koszt ocieplenia przy użyciu pianki PUR zwraca się już po kilku latach użytkowania, a rachunki za ogrzewanie mogą obniżyć się nawet do 30% – 50%.

Stopień oszczędności zależy oczywiście od kilku różnych czynników. Znaczenie może mieć grubość warstwy izolacji, elementy konstrukcji, wcześniejsza wydolność energetyczna ocieplanego budynku czy też inne indywidualne uwarunkowania. Faktem jest, że przeliczając koszty i biorąc pod uwagę wieloletnie użytkowanie domu izolacja pianą PUR  staje się bardzo opłacalną inwestycją.

Warto dodać, że oszczędności z zastosowania izolacji termicznej przy użyciu piany poliuretanowej nie są jedyną korzyścią, jaką daje to rozwiązanie. Pianka PUR jest odporna na działanie wilgoci, chroni przed powstawaniem pleśni i grzybów, a dodatkowo wzmacnia konstrukcję domu tworząc ochronną barierę.

SocialMediaDSH

Social Media i DSH Izolacje - Jesteśmy aktywni w mediach społecznościowych

 

Firma DSH Izolacje działa również w mediach społecznościowych.
Jeśli interesują Cię informacje na temat produktów i usług związanych z technologiami termomodernizacji, serdecznie zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku i zaobserwowania konta na Instagramie. Znajdziesz tam cenne wskazówki i ciekawostki oraz informacje o naszych bieżących realizacjach.

Polub nasz fanpage na Facebooku (fb.com/dshizolacje).
Obserwuj nas na Instagramie (@dshizolacje).

Śledź nasze działania i bądźmy w kontakcie!

Zadzwoń do nas